Nimfomanka online, chomikuj, download Lektor PL!

bWbrew przedpremierowym przypuszczeniom, podczas seansu „Nimfomanki” dominującą aktywnością jest śmiech – a śmiejemy się nie tylko ze świetnie inscenizowanej farsy oraz kapitalnie porowadzonego pojedynku na skojarzenia między Seligmanem a Joe, ale również z nagich, splecionych w najróżniejszych konfiguracjach ciał i w ogóle z całego języka godowego homo sapiens.

W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe.  Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie.  Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia. Film ten jest lekką, poetycką opowieścią o podróżach erotycznych kobiety – Joe (w tej roli Charlotte Gainsbourg).

durationDługość filmu: 122 min.

heartOcena: 7.0

genreGatunek: Dramat, Erotyczny

infoProdukcja: Francja, Belgia

infoReżyseria: Lars von Trier

 

Nimfomanka online na naszej stronie!

Nimfomanka online

Tymczasem, film możesz pobrać bezpośrednio na swój komputer!

Nimfomanka do pobrania z Lektorem PL.

 Nie szukaj Nimfomanka chomikuj, aby potem denerwować się, że film jest w słabej jakości. Nimfomanka download w najlepszej jakości pobierzesz klikając na przycisk POBIERZ FILM.

Nimfomanka online cały film