Miłość bez końca online, chomikuj, download Lektor PL!

7591811.6„Miłość bez końca” opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny, im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić.  Po ukończeniu szkoły średniej żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice pozwalają, aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich wspólnej przyszłości.

„Miłość bez końca” rysowana jest bardzo grubą kreską. Wyraźne są tu zarówno klasowe podziały, jak i psychologiczne portrety bohaterów. Feste konfrontuje sympatycznych normalsów z napuszoną elitą, a młodzieńczą namiętność przeciwstawia  starczemu zblazowaniu. W jej filmie miłość przenosi góry, łączy pokolenia i zaślepia. Tworząc remake ”Niekończącej się miłości” Franco Zeffirellego, amerykańska reżyserka zrealizowała film ostentacyjnie kiczowaty i równie naiwny co pierwowzór z lat 80. Jej melodramat rozpięty jest między ”Błękitną laguną”, latynoską telenowelą i serialową opowieścią o dramatach nastolatków.

 

durationDługość filmu: 103 min.

heartOcena: 7.0

genreGatunek: Melodramat

infoProdukcja: USA

infoReżyseria: Shana Feste 

 

Miłość bez końca online na naszej stronie!

Miłość bez końca online

Tymczasem, film możesz pobrać bezpośrednio na swój komputer!

Miłość bez końca do pobrania z Lektorem PL.

 Nie szukaj Miłość bez końca chomikuj, aby potem denerwować się, że film jest w słabej jakości. Miłość bez końca download w najlepszej jakości pobierzesz klikając na przycisk POBIERZ FILM.

Miłość bez końca online cały film